قصه‌ی ایلیا، تازه بعد از نخستین سواری تو آغاز می‌شود!
حالا دیگر همه می‌دانیم یک «تجربه‌ی خودرویی تمام‌وکمال» فراتر از نشستن پشت فرمان، بستن کمربند ایمنی، راه افتادن و لذت بردن از امکانات متنوع خودرو است. این‌ها جای خود، اما -مخصوصاً در این روزگار پردست‌انداز- اطمینان خاطر از دسترسی به خدمات پشتیبانی چه؟
وقتی می‌دانی هزارویک چالش احتمالی پیش رویت است، کافی‌ست احساس کنی جایی، سازوکاری مراقب و حامی تو و خودروی توست تا دل‌گرم بمانی و با آسودگی بیشتر، برانی و از خیابان و جاده لذت ببری...
ایلیا در دسترس توست تا تجربه‌ی خودرویی تمام‌وکمال را برایت فراهم کند.
کافی‌ست در صورت نیاز به مشاوره‌ی فنی یا امداد جاده‌ای این شماره را در گوشی‌ات ذخیره کرده باشی: 02149151515

خودروسازی ایلیا نماینده رسمی برند دایون برای تولید خودروهای سبک در ایران است. اولین محصول ایلیا، دایون Y5، یک شاسی‌بلند قدرتمند است که در سفرهای آفرودی‌ شما، گردوخاک زیادی به پا خواهد کرد! برای خدمت‌رسانی هرچه بهتر، کیان‌موتور وارنا، با تجربه‌ای روشن و ارزنده، نماینده‌ی انحصاری خدمات فروش و پس‌ازفروش خودروسازی ایلیاست. کارخانه‌ی خودروسازی ایلیا در شهر صنعتی کاوه در استان مرکزی قرار دارد. با تکیه بر امکانات ویژه‌‌ی این کارخانه، می‌توانیم تمامی خودروهای گروه M1 و N1 از  (سواری سدان، CUV، SUV و وانت) را با بالاترین استانداردها و ظرفیت سالانه‌ی ۱۵ هزار دستگاه، تولید کنیم.