دومین دوره آموزشی خودروی دایون Y5 برای نمایندگان سراسر کشور

برگزاری دوره‌های آموزشی منظم برای ارتقاء دانش فنی و تخصص کارشناسان در شبکه فروش و خدمات پس از فروش در صنعت خودرو جهان امری پر اهمیت است. زیرا این همکاران می­توانند با تکیه بر آموزه های خود موجب افزایش رضایت مندی و اعتماد مشتریان به یک برند شوند.

1024 x 683 1

در این راستا دومین دوره آموزشی نمایندگان فروش و خدمات پس از فروش شرکت کیان موتور وارنا (نماینده انحصاری فروش و خدمات پس از فروش صنایع خودروسازی ایلیا) با حضور 10 نماینده از سراسر کشور در شهر صنعتی کاوه در استان مرکزی و محل کارخانه خودروسازی ایلیا برگزار شد.

1024 x 683 2

این دوره آموزشی که هدف از برگزاری آن افزایش دانش فنی نمایندگان در عیب یابی، شناخت ساختار بدنه و شاسی و آشنایی با سیستم چهار چرخ محرک شاسی بلند دایون Y5 بود، با شرکت متخصصین نمایندگان سراسر کشور برگزار شد.

1024 x 683 3

در این دوره بعد از ارائه مباحث مختلف از سوی مدرسان فنی صنایع خودروسازی ایلیا به حاضرین  و تشریح مباحث تئوریک، کارگاه های تخصصی میدانی نیز در دستور کار قرار داشت. همچنین جهت لمس هر چه بیشتر قابلیت های سیستم حرکتی چهارچرخ شاسی بلند دایون Y5 توسط حاضرین، تست جاده­ای و آفرود این خودرو نیز برگزار شد.

1024 x 683 4

در این دوره آموزشی دو روزه که از 4 تا 5 خردادماه برگزار شده است، نمایندگانی از تهران، کردستان، همدان، گلستان، فارس، مازندران، قم، آذربایجان شرقی، قزوین و اصفهان حضور داشتند.

1024 x 683 5